SeniorHelp24 - Zostań opiekunką

Specjalisty ds. obsługi kontraktów zagranicznych

Termin:    I kwartał 2023     Miejscowość:     Wrocław
Język:  dobry Status:   sprawdzona oferta

Zadania:
- weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów aplikujących na oferty pracy
- koordynowanie wyjazdów i przyjazdów pracowników
- kontakt mailowy i telefoniczny z niemieckojęzycznymi partnerami

Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie
- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację z niemieckimi współpracownikami
- znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
- umiejętność pracy pod presją czasu
- orientacja na pracę w zespole Mile widziane:
- doświadczenie w branży opiekuńczej lub w pracy na podobnym stanowisku
- poczucie humoru :)

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- elastycznie ustalane godziny pracy
- pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
- konkurencyjne wynagrodzenie

więcej wakatów

Skontaktuj się z nami

SeniorHelp24 sp. z o.o.
ul. Grabarska 1
50-079 Wrocław

Logo SeniorHelp24 Group