SeniorHelp24 - Zostań opiekunką

Awesome Stories

Upcoming Events

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do małżeństwa, okol. Monachium

Termin:  28.02.2023 Miejscowość: 82362 Weilheim
Język: komunikatywny Status: sprawdzona oferta

Specjalisty ds. obsługi kontraktów zagranicznych

Termin:    I kwartał 2023     Miejscowość:     Wrocław
Język:  dobry Status:   sprawdzona oferta

Asystent/ka ds. rekrutacji

Termin:     I kwartał 2023    Miejscowość:     Wrocław
Język:  komunikatywny Status:  sprawdzona oferta

Zadania:
- udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)
- weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów aplikujących na oferty pracy
- prowadzenia kont firmy na Fb, Instagramie
- pozostałe zadania administracyjno-biurowe Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym
- znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
- orientacja na rozwój i samodoskonalenie

Mile widziane:
- doświadczenie w branży opiekuńczej lub w pracy na podobnym stanowisku
- poczucie humoru Oferujemy:
- umowę o pracę
- konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
- możliwość szybkiego awansu
- możliwość pracy hybrydowej (częściowo z domu)

Opiekunka z komunikatywnym niemieckiem i prawem jazdy do małżeństwa

Termin:   13.02.2023   Miejscowość:  50765 Köln

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy do małżeństwa

Termin:    28.02 - 01.04.2023     Miejscowość:  21629 Neu Wulmstorf
Język:  komunikatywny Status:  sprawdzone zlecenie

Opiekunka z dobrym niemieckim do Pana

Termin:  21.02.2023       Miejscowość:  64807 Dieburg
Język:  dobry Status:  sprawdzone zlecenie

Termin:   12.04 - 17.05.2023      Miejscowość:  30519 Hannover
Język: dobry  Status:  nowe zlecenie

Skontaktuj się z nami

SeniorHelp24 sp. z o.o.
ul. Grabarska 1
50-079 Wrocław

Logo SeniorHelp24 Group